Street food

Nejlepší "street food" v Evropě

V poslední době se čím dál více objevují různé gurmánsky zaměřené zájezdy: většinou se ale jedná o návštěvy vybraných špičkových restaurací. My vám nabízíme něco jiného, řekněme na opačné straně žebříčku gastronomie.

Nejlepší fish and chips nebo leberkäse v housce
V Anglii mají fish and chips, v balkánských zemích různé druhy mletých masových šištiček a kousků masa na špejli na milion příchutí, v Rakousku sekanou v housce, v Německu bockwurst, bratwurst, currywurst ... a třeba preclíky, v Belgii wafle, ve Francii palačinky crépes, v Holandsku masové kuličky a slanečky, v Portugalsku koláčky plněné krémem Pastéis de nata a v Itálii je toho tolik, že nevím, co vybrat dříve.

Zajistíme vám opravdu originální dovolenou - větší či menší okruh po Evropě (bude záležet na vás), na němž se budete stravovat ve vyhlášených streetfoodových místech či bufetech. A když už na ta jednotlivá místa zavítáte, tak samozřejmě nebudete pořád jen jíst, ale prohlédnete si i to, co je kde zajímavého. Ubytováni budete v hezkých ale ne zbytečně drahých penzionech, cestu můžete realizovat vlastním autem nebo vlakem a autobusem. To vypadá jako celkem fajn prázdniny, co říkáte? V případě, že souhlasíte nebo se chcete jen něco zeptat, můžete použít tento kontaktní formulář: