Dovolená u moře

(řekněte nám, kam chcete jet, na jak dlouho, co tam chcete vidět a zažít a my vám vymyslíme, naplánujeme a zajistíme skvělou dovolenou - nebo si můžete vybrat z připravených balíčků)

Podle marketingových průzkumů tráví téměř polovina obyvatel České republiky dovolenou nejraději (také) u moře. V ostatních evropských zemích je to podobné a výsledkem jsou přeplněná přímořská letoviska. Dovolenou u moře lze strávit ale i jinak. Pokud vám nevadí popojet na pláž pár kilometrů autem, ukážeme vám v nejrůznějších koutech Evropy a Středomoří krásné přírodní pláže, kde budete skoro sami.
PRO MILOVNÍKY MOŘE – COAST JOURNEY VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ
PRO MILOVNÍKY MOŘE – COAST JOURNEY VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Co si máte pod tím názvem představit? Tu nejpohodovější dovolenou. Buď vlastním autem (v případě, že Vám nevadí dojet na Balkán až z Čech nebo Moravy) nebo autem z půjčovny pojedete podél albánského, řeckého a tureckého pobřeží Středozemního moře a na těch nezajímavějších a nejhezčích (známých, méně známých nebo úplně neznámých místech) budete dělat krátké, jednodenní nebo třeba i několikadenní zastávky.

SEVERNÍ KYPR
SEVERNÍ KYPR

Uprostřed Středomoří, jehož pobřeží je lemované velkými turistickými resorty, leží Kypr … v jeho severní části Severokyperská turecká republika … a v její severní části poloostrov Karpaz. Překrásné místo. Klid, krásná příroda, jen pár tureckých vesnic a městeček, pasoucí se stáda koz a panenská Golden Beach – jedna z nejhezčích pláží v okruhu tisíců kilometrů.