MODERNÍ TYP CESTOVÁNÍ                                                                                                          VY NÁM ŘEKNETE, KAM BYSTE CHTĚLI JET,                        MY VÁM VYMYSLÍME ZAJÍMAVÝ PROGRAM A VŠECHNO ZAJISTÍME                                                                                                                A VY SI PAK VYRAZÍTE NA DOVOLENOU - SAMI A PO SVÉM

Originální dovolená, jakou jste si vždycky přáli

 • Individuální dovolená šitá na míru
 • Kamkoliv na světě
 • Zajímavé a atraktivní cestování
 • Vše zajistíme do posledního detailu a nebo vám necháme prostor pro vaši vlastní iniciativu

Kvalita, spolehlivost, poctivost

 • Profesionalita, mnohaleté zkušenosti a osobní přístup
 • Velké množství úspěšně realizovaných dovolených, cesta a expedic

Překvapivě příznivé ceny

 • Low cost, luxus nebo zlatá střední cesta - podle vašich finančních možností a ochoty utrácet
 • Budete překvapeni, že i ta nejúžasnější dovolená se dá pořídit za rozumné peníze.

Obchodní a cenové podmínky

 1. Předmětem našich služeb je vymýšlení, plánování, kompletní zajišťování a organizování individuálních dovolených nebo cestovatelských výprav našich klientů kdekoliv na Světě, včetně Evropy a České Republiky.
 2. Zajišťujeme i tématicky laděné dovolené a cesty všeho druhu s výjimkou jakýchkoliv akcí spojených se sexuální turistikou, akcí s politickým podtextem, cest do válečných nebo jinak vážně narušených oblastí a akcí spojených s jakýmkoliv druhem násilí na lidech nebo zvířatech, jakoukoliv kriminální činností nebo jinak odporujících dobrým mravům.
 3. Klientovi na základě poptávky nabídneme k výběru pestrý přehled zajímavých míst v zemi/oblasti, kam se chystá, včetně obrázků. Vybraná místa poslouží jako podklad k vypracování detailního a průběžně aktualizovaného itineráře. Poté klientovi kompletně zajistíme veškeré potřebné služby - letenka, ubytování, doprava, výlety, průvodci atd. Detailnost zajištění závisí na požadavcích klienta. 
 4. Součástí zajištěných služeb je i podrobný itinerář s praktickými radami a pokyny (cestovní manuál), který bude mít klient s sebou a možnost dálkové podpory - telefonicky, sms, e-mailem, Whats-app atd. Zakládáme si na maximální kvalitě a spolehlivosti - služby (letenky, ubytování, průvodci atd.) zajišťujeme vždy u ověřených, kvalitních a spolehlivých poskytovatelů.
 5. Nemáme status cestovní kanceláře, proto ze zákona můžeme fungovat víceméně pouze formou poradenství. To znamená, že platby za zajištěné služby provedete přímo poskytovateli služby (např. hotelu), nikoliv nám. Nám platíte pouze odměnu za vymyšlení, naplánování a kompletní zajištění a zorganizovaní Vaší dovolené.
 6. Snažíme se, aby výsledná částka, kterou klient zaplatí za dovolenou, byla v rámci požadované úrovně služeb co nejnižší. Výsledná částka se odvíjí od cen konečných poskytovatelů služeb, které mohou značně kolísat (např. ceny letenek v různých obdobích). Celkově se nám ale daří dosahovat ve srovnání s konkurencí příznivých cen. Přibližné odhady celkových nákladů (včetně odměny, kterou zaplatíte naší společnosti) naleznete v jednotlivých modelových dovolených/cestách v sekcích Exotika, Evropa, Moře, resp. Česká republika.
 7. Odměna pro nás za vymyšlení, naplánování a kompletní zajištění a zorganizování vaší dovolené činí v případě cest mimo Evropu (Turecko, Arménie, Ázerbajdžán a Gruzie jsou pro tyto účely považovány za mimoevropské země) 10% z celkové ceny hlavních nákladových položek zajištěné dovolené: konkrétně tedy 10% ze součtu cen mezinárodních a vnitrostátních letenek, ubytování a námi zajišťovaných aktivit (např. výlety, expedice a výpravy, průvodci, placené výlety, potápění atd.). Díky způsobu naší práce dokážeme zajistit atraktivní dovolenou za relativně nízké ceny. (Předem dohodnutá) částka za naše služby se platí ve dvou splátkách: Záloha 5000 Kč po vypracování itineráře, který schválí klient a zbytek po kompletním zajištění všech služeb před odjezdem na dovolenou.
 8. Odměna pro nás za vymyšlení, naplánování a kompletní zajištění a zorganizování vaší dovolené v Evropě (mimo ČR): 5000 Kč za celou dovolenou (jednu zakázku), z toho záloha 3000 Kč po vypracování itineráře, který schválí klient a zbytek po kompletním zajištění všech služeb před odjezdem na dovolenou.
 9. Odměna pro nás za vymyšlení, naplánování a kompletní zajištění a zorganizování vaší dovolené v České republice: 3000 Kč za celou dovolenou (jednu zakázku), z toho záloha 2000 Kč po vypracování itineráře, který schválí klient a zbytek po kompletním zajištění všech služeb před odjezdem na dovolenou.
 10. Zájemci o zajištění individuální dovolené mají i další možnost. Mohou si od nás nechat vypracovat podrobný itinerář dovolené v ceně 1000 Kč a podle něj si dovolenou zajistit sami. V případě předem vypracovaných itinerářů, které budou v naší nabídce, činí cena itineráře 199 Kč.