Peru, Bolívie, EkvádorINDIVIDUÁLNÍ CESTOVÁNÍ PO EKVÁDORU, PERU A BOLÍVII

– TO NEJLEPŠÍ Z JIŽNÍ AMERIKY

Ekvádor, Peru a Bolívie – do téhle trojky andských republik prostě musíte jet. Málokde na světě najdete takovou obrovskou koncentraci atraktivních věcí, které lákají všechny cestovatele. Napište nám nebo nám zavolejte a my vám zajistíme úžasnou dovolenou.


Den 1: Let Evropa – Lima.Přílet do Limy. Ubytování

Den 2 : Ráno vás vyzvedne v hotelu autobus Peru Hop. Tato společnost nabízí službu, v rámci, které cestujete autobusem a v rámci zakoupené cesty můžete libovolně v průběhu více dnů vystupovat, strávit nějaký čas na zajímavých místech a poté zase pokračovat v jízdě. Odpoledne příjezd do Paracas, ubytování v hotelu koupání v moři. Ráno dvouhodinový výlet lodí na ostrovy Islas Ballestas, kterým se také říká "malé Galapágy Pozorování mořských zvířat – tučňáci, lachtani atd. Odpoledne pokračování autobusem Peru Hop do Huacachina – písečné duny

cestovani-Bolivie-Peru-Ekvador
cestovani-Bolivie-Peru-Ekvador


Den 3 : Cesta autobusem do Nazca. Jedno z nejzajímavějších míst Peru. Fascinující obrovské obrazce v poušti, které vytvořila neznámá dávná civilizace a které lze vidět pouze při přeletu letadlem, které zde nabízí několik společností. Pokračování nočním autobusem od města Arequipa.

Den 4 : Ráno v 5:30 příjezd do Arequipy, během dne prohlídka Arequipy – krásné město s koloniální architekturou, ubytování. Prohlídka města.

Den 5 : Celodenní výlet do krásného Colca Canyonu, který patří mezi nejhlubší na světě.

Den 6 : Pokračování busem Peru Hop směr město Puno, ubytování. Odpoledne krátký výlet po jezeře Titicaca, domorodé obyvatelstvo žijící na jezeru Titicaca (na umělých rákosových plovoucích ostrovech)

dovolena-Bolivie-Peru-Ekvador
dovolena-Bolivie-Peru-Ekvador


Den 7 : Ráno odjezd do města La Paz v Bolívii, příjezd do La Pazu odpoledne, ubytování.

Den 8 :Jednodenní výlet do legendárního Tiwanaka, kde se nacházejí fascinující ruiny starověkého města, o kterém se ve skutečnosti téměř nic neví.

Den 9 : Cesta autobusem do Cuzca v Peru, ubytování

Den 10 : Výlet vlakem do Machu Picchu. Poté návrat do Cuzca a večer odjezd nočním autobusem do Limy.

Den 11 : Odpoledne příjezd do Limy, pauza – prohlídka blízkého okolí v Limě, večer – odjezd do Trujillo

Den 12 : Příjezd do Trujilla, prohlídka Chan chan – fascinující památky z předkolumbovské doby. Večer autobus do největšího města v Ekvádoru – Guayaquil

Den 13 : Příjezd do Guayaquil, ubytování, večerní prohlídka města

Den 14 : Celodenní cesta autobusem do města Lacatunga, ubytování.

Den 15 : Lacatunga je východiskem pro výlet ke krásnému jezeru v kráteru – quilotoa loop. Poté cesta autobusem do hlavního města Ekvádoru Quita. Krátká prohlídka Quita. Večer, přestup na autobus do Amazonie

Den 16-19 : Pobyt v Amazonii, výlety do džungle, pozorování amazonské flóry a fauny. Po skončení pobytu návrat autobusem do Quita.

Den 20 : Výlet z Quita na proslulý domorodý trh ve městě Otavalo. Návrat do Quita, večer cesta autobusem k moři – Puerto Lopez.

Den 21 – 24 : Odpočinkový pobyt u moře (3 dny) – Isla de la Plata (ostrov ptáků), pozorování delfínů, pláž Los Frailes, v určité roční období zde lze také pozorovat velryby

Den 25 : Přesun autobusem do Quayaquil, odtud do Tumbes s do Limy, večer ubytování

Den 26 : Přes den prohlídka Limy, večer odlet zpátky do Evropy

Den 27 : Let Lima – Praha s přestupem 


Tento itinerář individuálního cestování po Peru, Bolívii a Ekvádoru je jeden z možných. Rádi vám připravíme jinou, podrobnou variantu. Na jejím základě vám kompletně naplánujeme, zorganizujeme a zajistíme celou individuální dovolenou.Láká vás taková dovolená? Nebo se třeba jen chcete něco nezávazně zeptat? Kontaktujte nás prostřednictvím následujícího formuláře: